Česká centra, Czech Centres

Česká centra / Czech centres - logo

Naučte se česky v ČR

Přípravný kurz českého jazyka a odborné přípravy pro studium na VŠ

Filozofická fakulta Univerzity Hradec Králové nabízí zájemcům o studium v České republice Přípravný kurz českého jazyka a odborné přípravy pro studium na VŠ pro rok 2017/2018. Více informací najdete v přiloženém letáku, dojmy účastníků kurzu 2016/2017 v dokumentu Naši studenti.


Intenzivní kurzy češtiny v Praze a v Olomouci

Kdo už s češtinou začal, musí jedině souhlasit s tím, že tento jazyk představuje pro každého výzvu, která sice přináší na straně jedné trochu toho nepochopitelného, ale na straně druhé nabízí tento jazyk mnoho zajímavého a nezapomenutelného. Čeština se proto snadno stane celoživotním koníčkem. Pokud patříte k těm, které si čeština získala, jsou následující informace o našich kursech češtiny v České republice určeny právě Vám. Kde jinde se totiž naučíte nejrychleji a nejlépe mluvit česky než v zemi, kde je čeština úředním jazykem?

Další údaje, které neobsahují přiložený letáček, najdete na webové stránce: www.mozaika.eu


Ústav jazykové odborné přípravy Univerzity Karlovy 

 

Ústav jazykové odborné přípravy Univerzity Karlovy v Praze otevírá v září 2016 několik jazykových kurzů různé intenzity češtiny pro cizince.

Více informací je možné získat zde: http://ujop.cuni.cz/kurzy/pro-cizince


Masarykova Univerzita v Brně

Masarykova Univerzita v Brně otevírá jazykový kurz češtiny pro cizince v zimním a letním semestru. 

Více informací je možné získat zde: https://www.phil.muni.cz/kabcest/cs/kurzy-cestiny-pro-cizince.php

Přihláška PDF: https://www.phil.muni.cz/kabcest/prihlasky-etc/prihlaska-kurzy-cestiny.pdfJazykové centrum Correct vypisuje několik kurzů různé úrovně češtiny pro cizince. Kurzy češtiny pro cizince jsou rozděleny do 5 základních úrovní, které čítají celkem 10 na sebe navazujících kurzů všeobecné češtiny. Pokud si nejste jisti svou úrovní, využijte rozřazovací test z češtiny.

Více informací je možné získat zde: http://www.jc-correct.com/kurzy-cestiny-brnoJazyková škola Polyglot pořádá kurzy češtiny pro cizince v Praze, Plzni, Liberci a Českých Budějovicích. Více informací je možné získat zde:  http://www.polyglot.cz/language-school/