Česká centra, Czech Centres

Česká centra / Czech centres - logo

Program

9.12.2016 18:30

Muckemacher & Medvídci

Hudební cesta kolem světa pro děti, povyrostlé děti a děti, které se chovají jako dospělí. Koncert plný překvapení pro saxofon, klavír, harmoniku, housle, kytaru, perkuse, čtyři hlasy a kdoví co ještě. Písničky v bulharštině, němčině, angličtině a v několika dalších právě vymyšlených jazycích. Co se asi ještě stane během tohoto cestování? Přijďte 9. prosince v 18:00 do Českého centra Sofie a dozvíte se.

Muckemacher potkali jakoby náhodou Medvídky v sofijském pralese.

Po seznamovacím vrčení a několika přátelských hrách se muzikanti dohodli udělat něco společně.

Muckemacher je duo z Berlína – hudebníci Verena Roth a Florian Erlbeck, kteří vytvořili autorskou hudbu pro děti s prvky rocksteady (nástupce Jamajského stylu ska a předchůdce reggae) a latinskoamerické hudby, kombinované funkem, afrobeatem,, dubem, rapem a beatboxem. Muckemacher je jejich poslední projekt, který startoval v roce 2013, jehož cílem bylo nabídnout lehčí alternativní hudbu se snadno zapamatovatelnými texty pro děti.

Medvídci jsou Konstantin Kučev a Aleksandar Evtimov – Šamančeto. Šamančeto je herec, hudebník, zpěvák, sociální aktivista. Frontman kapely Popara. Konstantin je zpěvák a improvizátor. Píše divadelní hudbu. Improvizuje hudbu živě hlasem, kytarou a houslemi. Medvídci jsou průvodci ve světě hudby, která byla zrozena tvůrčím impulzem či inspiraci. Každý nápad posluchačů se volně a bez omezení může stát písni. 

 

Místo konání:

Rakovski 100
1000 Sofia
Bulharsko

Datum:

9.12.2016 18:30

Organizátor:

České centrum je spoluorganizátor akce


Připomenutí akce
Tuto akci nelze připomenout, protože akce již začala