Česká centra, Czech Centres

Česká centra / Czech centres - logo

Program

8.3.2020 - 9.4.2020

13 studentů ze Střední školy umění a designu a Vyšší odborné školy Brno, p.o se zúčastní studentské výměny v Bulharsku

Výměnný a poznávací pobyt se koná v rámci projektu Jihomoravského kraje "Do světa!". Koordinátorkou projektu je Martina Hanáková, stážistka Českého centra Sofie.

Střední škola umění a designu a Vyšší odborná škola Brno, p.o. se chystá vyslat studenty oborů Fashion design, Ekotextil, Produktový design, Grafický design, Design interiéru a textilu a Motion design na mobilitu, která se uskuteční v Sofii a Varně ve dvou termínech: od 8. do 26. března 2020 a od 26. března do 9. dubna 2020.

V Sofii studenti se zúčastní výuky Střední školy užitého umění Sv. Luka, a ve Varně navštíví střední školu Geo Mileva, kde se vyučují obory Design a Grafický design, a Varenskou svobodnou univerzitu. Čeští studenti budou prezentovat Českou republiku, svoje školy a možnosti využití projektu "Do světa!".

Cílem dotačního programu Do světa! je podpora zahraničních aktivit SŠ a VOŠ v partnerských regionech Jihomoravského kraje, rozvoj jazykových znalostí žáků a studentů, zlepšení výuky cizích jazyků na SŠ a VOŠ, podpora spolupráce se zahraničními partnery.

                                                     

         Monika Hvězdová                Iva Jahodová              obor Ekotextil               Bára Siničáková              Kryštof Vaculík                                                                  foto: Ota Nepilý

Místo konání:
Datum:

Od: 8.3.2020
Do: 9.4.2020

Organizátor:

České centrum je spoluorganizátor akce


Připomenutí akce
Tuto akci nelze připomenout, protože akce již začala