Česká centra, Czech Centres

Česká centra / Czech centres - logo

Program

17.3.2018 11:00 - 17:00

Veletrh českého vysokoškolského vzdělávaní - poprvé v Českém centru

Uvažujete o studiu v zahraničí? Přijďte se podívat na první veletrh českých univerzit v Českém centru. Představí se zde univerzity technického, ekonomického a uměleckého zaměření.

Česká republika není jen země se spoustou krásných historických památek, ale také země, kde lze získat kvalitní vzdělání. A co víc, studijní programy státních škol v češtině jsou bez poplatků.

Více informací o českém vzdělávacím systému vysokých škol a podmínkách studia se dozvíte u nás v Českém centru. V sobotu 17. března od 11:00 do 17:00 hod. budete mít možnost si prohlédnout stánky zúčastněných univerzit, poslechnout si jejich prezentaci a zeptat se jejich zástupců na všechny podrobnosti, které vás ve spojitosti se studiem v České republice zajímají.

Těšit se na vás budou Česká zemědělská univerzita v Praze, Vysoká škola ekonomická, Vysoká škola chemicko-technologická v PrazeČeské vysoké učení technické v Praze. Na Veletrhu českého vzdělávání budou také k dispozici propagační materiály následujících českých vysokých škol: Vysoká škola uměleckoprůmyslová v Praze, Ekonomicko-správní fakulta Masarykovy univerzity, Veterinární a farmaceutická univerzita BrnoJihočeská univerzita v Českých Budějovicích, Univerzita Tomáše Bati ve ZlíněFilmová akademie Miroslava Ondříčka v Písku a proběhne jejich prezentace.

 

Místo konání:

Rakovski 100
1000 Sofia
Bulharsko

Datum:

17.3.2018 11:00 - 17:00

Organizátor:

České centrum


Připomenutí akce
Tuto akci nelze připomenout, protože akce již začala